Porozmawiajmy przy kawie.

Dzień dobry kochani! Wiem, że zniknęłam stąd na dosyć długi czas. Długo odpoczywałam od poruszania jakichkolwiek tematów w przestrzeni social mediów i skupiłam się przede wszystkim na książkach. Ale myślę, że właśnie teraz jest bardzo dobry czas do tego by wrócić i zabrać głos w wielu sprawach. 
Przez rok (właściwie to nawet ponad rok) powoli pracowałam nad swoją psychiką i oddaliłam się bardzo mocno od tego co dzieje się na świecie. Prawdę mówiąc, w tej chwili czuję się tak jakbym wylądowała na całkowicie innej planecie. 
Internet krzyczy o tak wielu ważnych rzeczach, że nawet mi trudno jest przejść obok tego obojętnie mimo, że obiecałam sobie zanurzenie się tylko i wyłącznie w świecie książek. Zmieniłam zdanie. To nie jest dobry czas by siedzieć cicho i być jedynie obserwatorem, 
Możliwe, że moje zdanie nie zmieni absolutnie nic albo zmieni niewiele. Możliwe, że w wielu kwestiach nie będziecie się ze mną zgadzać ale na pewno zawsze będziemy mogli o wszystkich poruszonych tematach podyskutować, bo to właśnie w blogowaniu było i jest najlepsze - kontakt z ludźmi o wielu poglądach. 
Na początku skupię się na poważnych tematach, które siedzą w mojej głowie od kilku miesięcy. Poruszę te kwestie, które po prostu "muszę bo się uduszę" ale z czasem na pewno wrócę do tych "nie koniecznie na poważnie" więc jeśli byliście tutaj ze mną bo czasami przemycałam w całej wypowiedzi jakieś śmieszne zdania to bez obaw, tego nie zabraknie, nie zmieniłam się aż tak mocno. 
Jeśli chodzi o tematy książkowe to nie wiem czy będą pojawiały się na blogu ale na pewno pojawią się na moim nowym kanale na Youtube. Tam przenoszę się z recenzjami wszystkich czytanych książek i oglądanych filmów. Jeśli byliście tutaj z tego powodu, to polecam zajrzeć tam bo już niedługo pierwszy podcast. Dodatkowo możecie wejść na mojego Instagrama, jeśli recenzje wolicie czytać. 
Seria "W obiektywie" nadal będzie na blogu. Jak zawsze będą to wpisy pojawiające się raz na parę miesięcy ale na pewno nie znikną całkowicie z bloga.  Na dole tego wpisu znajdziecie też bloga na, którym bywałam gdy tutaj panowała kompletna cisza. Od czasu do czasu i tam coś nowego się pojawi. 
Podsumowując, wracam do Was z nadzieją, że Wy jesteście ze mną. Wracam z tematami bardzo ważnymi w tym okresie ale jednocześnie bardzo ważnymi dla mnie osobiście i mam nadzieję, że uda nam się poprowadzić ożywione dyskusje w komentarzach. 
To tyle ze spraw organizacyjnych. Następny wpis będzie już na bardzo konkretny temat. 
Jeśli Wy macie jakieś tematy i chcecie bym bardziej się o nich wypowiedziała, chętnie poznam Wasze propozycje w komentarzach, jak zawsze. 

...    ...   ... 
Gdzie bywałam, gdy nie było mnie tutaj:   nie-poetycki.blogspot.com
Tutaj będę do Was mówić: ekstra introwertyczka youtube

3 komentarze:

 1. Z chęcią będę śledzić bloga i kanał na youtube :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważne, że wróciłaś! Powodzenia kochana ;*
  Pozdrawiam :)

  https://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię ważne tematy podane w ciekawej formie. Czekam zatem.

  OdpowiedzUsuń