O mnie

Mam na imię Klaudia, mieszkam w Trójmieście. W obecnej chwili uczę się zaocznie w liceum i uważam, że to najlepszy sposób nauki jaki mogłam dla siebie wybrać. 
Z jednej strony jestem osobą okropnie nieśmiałą i od czasu do czasu lubię zamykać się w swoim własnym świecie, dając sobie wtedy czas na myślenie. Z drugiej strony uwielbiam poznawać nowe miejsca, przeżywać nowe doświadczenia i rozmawiać z ciekawymi ludźmi. 
Jedyne czego w życiu nie lubię to rutyna. Bywają momenty, kiedy brak jakichkolwiek zmian doprowadza mnie do wariacji i muszę znaleźć sobie koniecznie nowe zajęcie. 
 Od 9 roku życia mówiłam każdej osobie jaką spotkałam na swojej drodze, że zostanę pisarką. Pisanie do dzisiaj zostało moją pasją choć na zostanie sławną pisarką daje sobie jeszcze czas. Czytanie to moim zdaniem najprzyjemniejsza czynność jaką człowiek mógł sobie wymyślić. 
Uwielbiam też fotografię. Kiedy widzę świat w obiektywie, wszystko wydaje się piękniejsze. 
Nadal nie mam pojęcia kim będę gdy dorosnę. Każdego dnia szukam nowych inspiracji i próbuję wybrać jak najlepszy sposób na życie. Jedyne czego jestem pewna to fakt, że wszystko czego się podejmę chcę doprowadzić do perfekcji! 

Ekstra Introwertyczka to blog, prowadzony regularnie od października 2016 roku. Kiedy 
zakładałam bloga chciałam przede wszystkim pisać szczerze o tym co przeżyłam lub co w jakiś sposób mnie dotyka. W tej chwili staram się przedstawiać tu swoje spojrzenie na różne sprawy i dzielić się całą pozytywną energią jaką mam w sobie. 
Poza krótkimi historiami z mojej przeszłości i moim spojrzeniem na świat, znajdziesz tu również zdjęcia mojego autorstwa oraz od czasu do czasu recenzje książek, które mi się spodobały lub zawiodły moje oczekiwania. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz